Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

Web sitemizin adresi: https://zippom.com

Zippom.com web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu web sitesini herhangi bir şekilde kullanmanız burada belirtilen Şart ve Koşulları kabul ettiğiniz anlamına geldiğinden, lütfen bu belgedeki Şart ve Koşulları dikkatle okuyun.

Bu sitede “biz”, “bizim,” ve “Zippom” ifadeleri Zippom.com web sitesini anlatır. “Siz” bu web sitesine erişim sağlayan ve/veya kullanan kişileri anlatır.

 

Web Sitesi Gizlilik Uyarısı

Bu web sitesine iletilen tüm kişisel bilgiler veya materyaller bu web sitesinde bulunan Gizlilik Politikası`na tabidir.

 

Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksizliği ve Güncelliği

Bu web sitesinde yer alan tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması için tüm makul çabayı göstermemize rağmen bu web sitesinde yer alan bilginin doğru veya eksiksiz olmamasından sorumlu tutulamayız. Bu web sitesindeki materyale güvenmenizden doğan sorumluluk tarafınıza aittir. Materyalde ve bu web sitesinde bulunan bilgilerde yapılan her tür değişikliği takip etme sorumluluğunun tarafınıza ait olduğunu kabul edersiniz.

 

Aktarım

Bu web sitesine elektronik posta veya başka yollarla aktardığınız kişisel olmayan her tür yazışma veya veri, soru, yorum, öneri vb. materyalin gizli ve tescilli olmadığı kabul edilecektir. Aktardığınız veya yayınladığınız her şey Zippom.com mülkü haline gelir ve çoğaltma, kamuya açma, aktarma, yayınlama, yayımlama ve ilan etme dahil olup bunlarla sınırlı olmaksızın herhangi bir amaçla kullanılabilir.

Ayrıca, Zippom.com web sitesine gönderdiğiniz herhangi bir yazışmadaki her tür fikri, grafik sanat çalışmasını, icadı, geliştirmeyi, öneriyi veya konsepti (ürün geliştirme, üretme, reklam ve pazarlama dahil olup bunlarla sınırlı olmaksızın) herhangi bir amaçla kullanmakta serbesttir. Söz konusu kullanım bilgileri, ibraz eden tarafa herhangi tazminat hakkı vermez.

Bilgileri göndererek ibraz ettiğiniz material veya içeriğin sahibi olduğunuzu, bunların iftira niteliğinde olmadığını ve Zippom tarafından kullanımının herhangi bir üçüncü kişinin haklarını ihlal etmeyeceğini veya yürürlükteki yasaların ihlaliyle karşı karşıya bırakmayacağını garanti edersiniz.

 

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu web sitesindeki her tür metin, resim ve diğer materyale ait tüm telif hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları Zippom.com`a aittir veya ilgili sahibinin izniyle siteye dahil edilmiştir.
Bu web sitesinde gezinebilirsiniz ve yazdırma veya bir sabit diske indirme yoluyla ya da başka şahıslara iletme amacıyla alıntılarını çoğaltabilirsiniz. Bu web sitesinden çoğaltılan hiçbir şey satılamaz veya ticari kazanç amacıyla dağıtılamaz, değiştirilemez ve başka herhangi bir tür çalışmaya, yayına veya web sitesine kaynak göstermeden dahil edilemez.

 

Başka Web Sitelerine Bağlantılar

Web sitemizdeki bağlantılar sizi Zippom ağının dışına yönlendirebilir. Zippom bu diğer web sitelerinin içeriği, verdiği bilgilerin doğruluğu veya bu sitelerin işlevinden hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bağlantılar iyi niyetle verilmiştir ve bağlantı verdiğimiz diğer web sitelerinde daha sonra yapılan değişikliklerden sorumlu tutulamayız. Başka web sitelerine bağlantı verilmesi bu sitelerin bizler tarafından desteklendiği anlamına gelmez. Ziyaret ettiğiniz tüm diğer web sitelerinin yasal ve gizlilik bildirimlerinden haberdar olmanızı ve bunları dikkatle okumanızı öneririz.

 

Garantiler ve Feragatname

Bu web sitesini sorumluluğu tarafınıza ait olmak üzere kullanabilirsiniz.

 

Garantiler

Bu web sitesine veya sitenin herhangi bir özelliğine veya ilgili herhangi bir özellik veya parçasına erişiminizi herhangi bir zamanda haber vermeksizin kısıtlama, askıya alma veya sona erdirme hakkımız saklıdır.

 

Yükümlülük

Zippom.com, web sitesinin içeriğinin değişmesinden veya bu web sitesindeki bir bağlantı yoluyla eriştiğiniz başka herhangi bir web sitesinden veya bize gönderdiğiniz elektronik iletileri sonucunda yaptığımız veya yapmadığımız herhangi bir şeyden kaynaklanan doğrudan, arızi, dolaylı veya ceza gerektiren herhangi bir hasar, maliyet, kayıp veya tazminat için herhangi bir yükümlülük veya sorumluluk kabul etmez.

Zippom.com`un bu web sitesinde sağlanan material, içerik ve hizmetleri sürdürme veya bunlarla bağlantılı herhangi bir düzeltme, güncelleme veya sürüm çıkarma sorumluluğu yoktur. Bu web sitesinde sağlanan her tür materyal önceden bildirilmeden değiştirilebilir.

Ayrıca bu web sitesindeki herhangi bir içeriğe erişmeniz, bu içeriği kullanmanız veya indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınıza veya başka herhangi bir malınıza bulaşabilecek virüsler nedeniyle yaşanabilecek kayıplardan hiçbir şekilde sorumluluk tarafınızdadır. Bu web sitesinden herhangi bir materyal indirmeye karar verirseniz, bunun sorumluluğu tarafınıza aittir.

Yürürlükteki yasanın izin verdiği ölçüde bu web sitesini kullanmak veya bu web sitesine erişim sağlamaktan doğabilecek tüm haklarınızdan açıkça feragat etmektesiniz.

 

Yasaklanan Faaliyetler

Zippom.com`un kesin takdiriyle uygun olmadığını düşünebileceği ve/veya yasadışı bir eylem teşkil edebilecek veya bu web sitesi için yürürlükteki yasalarca yasaklanan, aşağıdakiler dahil olup bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, her tür eylemi yapmanız yasaktır:

  • Gizliliğin (ilgili kişinin onayını almadan gizli bilgilerin karşıya yüklenmesi buna dahildir) veya kişilerin diğer yasal haklarının ihlalini teşkil edecek her tür eylem;
  • Bu web sitesine veya başka kişilere hakaret ve iftirada bulunmak veya web sitemiz itibarını lekeleyecek başka herhangi bir eylemde bulunmak için kullanma;
  • Zippom.com`un veya başka kişilerin malına zarar verebilecek virüsler içeren dosyaları yüklemek.
  • Bu web sitesine aşağıdakiler dahil ancak sınırlandırmamak üzere, kanaatimizce rahatsızlık veya hasar veren Zippom.com`un veya üçüncü tarafın sistem ve ağ güvenliğini ihlal eden, onur kırıcı, müstehcen, tehdit eden, pornografik veya herhangi bir şekilde kanun dışı herhangi yetkilendirilmeyen materyaller gönderilmesi veya iletilmesi.

 

Yargı Yetkisi ve Geçerli Kanun

Zippom.com web sitesinde yer alan materyal ve bilgilerin tüm ulusal konumlarda veya dillerde uygun veya mevcut olduğuna dair bir beyanda bulunmamaktadır.

Tarafınız ve Zippom.com web sitesinin kullanımından kaynaklanan veya kullanımıyla ilgili her tür ihtilaf veya davanın Birleşik Krallık hukukuna tabi olduğu ve Birleşik Krallık mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine teslim olacağı hususunda mutabakata varır.

 

Yasal Bildirim Güncellemesi

Bu bildirimde istediğimiz herhangi bir değişiklik ve düzeltme yapma hakkımız saklıdır. Değişiklikler, düzeltmeler ve yeni ek bilgileri incelemek için lütfen farklı zamanlarda bu sayfayı kontrol edin.

 

Bize Ulaşın

Bu Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.

 

*Son güncelleme: 28 Temmuz 2020