Zippo Garanti ve Kalitesi

Zippo çakmaklarının, çalışan aksamı yani iç aksam (instert) ÖMÜR BOYU garantilidir.

 

Sahip olduğunuz Zippo çakmağınızı satın aldığınız satış noktasına veya bulunduğunuz bölgedeki Zippo distribütörlüğüne ait tamir merkezine ulaştırmanız yeterlidir. Zippo çakmağın üretim yılı ve durumu ne olursa olsun birinci sınıf düzeye gelecek şekilde herhangi bir ücret talep edilmeden birinci sınıf onarımı yapılacaktır.

* Tamir merkezlerine kargo ile gönderilen çakmakların ulaşım ücretleri (geliş ve gidiş) kullanıcıya aittir.

Zippo Garanti Belgesi

Zippo Garanti Belgesi

 

Zippo çakmaklarının dış kasasında yer alan kaplama ve dizayanlarda kullanıma bağlı oluşabilecek her türlü deformasyon garanti dışındadır;

  • Parlak veya Mat renkli Zippo çakmaların dış kasasında yer alan kaplama ve dizayanlarda kullanıma bağlı oluşabilecek her türlü deformasyon garanti dışındadır.
  • Renkli olmayan yani Classic (Klasik) Zippo çakmalar; Antik Pirinç (Antique Brass), Antik Bakır (Antique Copper) Gümüş (Silver Plate), Antik Gümüş (Antique Silver Plate)  gibi kaplamalı ürünlerde kullanıma bağlı olarak renk değişiklikleri olabilir ve bu tür renk değişimleri garanti dışındadır.

 

Tüm Zippo çakmaların kalitesi aynıdır. Zippo çakmakların taban etiketinde yer alan harfler (A,B,C,D) üretim ayını, roma rakamları, rakamlar ve işaretler üretildiği yılı belirtir. Bu harf ve rakamların Zippo çakmaklarının kalitesiyle hiçbir ilgisi yoktur.

 

Zippo Rakam, Harf ve İşaret Açıklamaların adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.